آیا تور مجازی در امور معنوی نیز کارآمد است؟ زیارت مجازی چیست ؟ زیارت مجازی توسط تور مجازی چه مزایایی دارد ؟

در مقالات تور مجازی گذشته به مزایای تور مجازی اشاره کردیم که می توان گفت تمامی این مزایا برای مادیات بودند در این مطلب قصد داریم به رابطه ی تور مجازی با زیارت و معنویات بپردازیم.

12b زیارت مجازی | مزایای <a href='/tag%D8%AA%D9%88%D8%B1+%D9%85%D8%AC%D8%A7%D8%B2%DB%8C.php'>تور مجازی</a> برای معنویات | <a href='/tag%D8%AA%D9%88%D8%B1+%D9%85%D8%AC%D8%A7%D8%B2%DB%8C.php'>تور مجازی</a> و زیارت مجازی


ادامه مطلب

 

مزایای تور مجازی برای صنایع نفت و گاز و پتروشیمی

palashgah مزایای <a href='/tag%D8%AA%D9%88%D8%B1+%D9%85%D8%AC%D8%A7%D8%B2%DB%8C.php'>تور مجازی</a> برای صنایع نفت و گاز و پتروشیمی | <a href='/tag%D8%AA%D9%88%D8%B1+%D9%85%D8%AC%D8%A7%D8%B2%DB%8C.php'>تور مجازی</a> پالایشگاه


ادامه مطلب

 

مزایای تور مجازی برای نمایشگاه ها و مزایای تور مجازی برای گالری ها

 ادامه مطلب

مزایای تور مجازی کنفرانس ها و سمینار ها | مزایای نمایش مجازی همایش ها و کنگره

Seminaror مزايای <a href='/tag%D8%AA%D9%88%D8%B1+%D9%85%D8%AC%D8%A7%D8%B2%DB%8C.php'>تور مجازی</a> برای کنفرانس و سمینار | مزایای <a href='/tag%D8%AA%D9%88%D8%B1+%D9%85%D8%AC%D8%A7%D8%B2%DB%8C.php'>تور مجازی</a> برای کنگره


ادامه مطلب

 

در مطالب قبلی و مقالات مزایای تور مجازی به مزایای تور مجازی در زمینه های درمانی، خدماتی، تفریحی و…اشاره کردیم و در این مطلب در پی آنیم تا مزایای تور مجازی برای شرکت های خدماتی،تولیدی و صنعتی را شرح دهیم.

 مزایای <a href='/tag%D8%AA%D9%88%D8%B1+%D9%85%D8%AC%D8%A7%D8%B2%DB%8C.php'>تور مجازی</a> برای شرکت های تولیدی و صنعتی | مزایای <a href='/tag%D8%AA%D9%88%D8%B1+%D9%85%D8%AC%D8%A7%D8%B2%DB%8C.php'>تور مجازی</a> برای شرکت های خدماتی

مزایای تور مجازی برای شرکت های تولیدی، صنعتی و خدماتی

شرکت سعدی رایانه می تواند با بهترین کیفیت و مناسب ترین هزینه و توسط فناوری عکاسی پانوراما و اجرای تور مجازی، تمامی درستاورد های جدید،قابلیت ها، توانمندی ها، داشته ها،آورده های صنعتی و خدماتی و تولیدی شما را به نمایش عموم درآورده و بافعث افزایش اعتبار و رونق کسب و کار شما شود.

عکاسی ۳۶۰ درجه از محصولات ( عکاسی پانورامای آبجکت ) نیز برای شرکت های تولیدی که محصولی خاص را تولید می کنند بسیار مناسب است جهت مشاهده ی نمونه کار عکاسی آبجکتیو روی لینک زیر کلیک فرمائید:

شرکت های سازنده و تولید کننده ی خودرو می توانند با سفارش اجرای پانوراما و انجام تور مجازی از خودرو های تولید شده زمینه ی بازدید خیل عظیمی از افراد را فراهم کنند.

و…

80095855 2486019 مزایای <a href='/tag%D8%AA%D9%88%D8%B1+%D9%85%D8%AC%D8%A7%D8%B2%DB%8C.php'>تور مجازی</a> برای شرکت های تولیدی و صنعتی | مزایای <a href='/tag%D8%AA%D9%88%D8%B1+%D9%85%D8%AC%D8%A7%D8%B2%DB%8C.php'>تور مجازی</a> برای شرکت های خدماتی

نمایش مجازی شرکت های خدماتی، صنعتی و تولیدی

از دیگر مزایای تور مجازی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱ تبلیغات مفید و مدرن برای شما و افزایش فروش و مشتری شما.

۲ امکان نمایش ۲۴ ساعته و شبانه روزی دستاورد ها و خدمات شما .

۳ امکان نمایش مجازی توانمندی ها،آورده ها و داشته های شرکت های صنعتی، تولیدی و خدماتی در کل دنیا از طریق نسخه های تور مجازی آنلاین و تور مجازی آفلاین .

۴ کیفیت بسیار بالا و ظرافت بالای پروژه های تور مجازی .

۵ امکان تلفیق و اضافه نمودن ویژگی های ویدئویی، صوتی و متنی برای بالا بردن حس تعامل افراد با پروژه که باعث جذب افراد به سوی شما میشود.

۶ اختیار کاربر در کنترل پروژه و کارگردانی افراد در پروژه که می توانند نماها را تغییر دهندو… .

۷ امکان نمایش برند شما به افراد خارجی به بهترین نحو .

۸ افزایش اعتبار و نشان دهنده ی بروز بودن شما ( تور مجازی ابزاری است مدرن و توسط شرکت ها و برند های معتبر اجرا می شود )

30786080 2212761 مزایای <a href='/tag%D8%AA%D9%88%D8%B1+%D9%85%D8%AC%D8%A7%D8%B2%DB%8C.php'>تور مجازی</a> برای شرکت های تولیدی و صنعتی | مزایای <a href='/tag%D8%AA%D9%88%D8%B1+%D9%85%D8%AC%D8%A7%D8%B2%DB%8C.php'>تور مجازی</a> برای شرکت های خدماتی

تور مجازی و مزایای نمایش مجازی برای شرکت ها

با عکاسی پانوراما و اجرای تور مجازی می توان تبلیغات را هم به مردم عادی نشان داد و نیز با رعایت اصول بازاریابی می توان این تبلیغ مدرن را به افراد هدف نشان داد و با اینکار تعداد مشتریان و سود شما چند برابر خواهد شد.

برای مشاوره با واحد بازاریابی سعدی رایانه با ایمیل شرکت در ارتباط باشید

info@panipan.ir

پانیپان آماده عکاسی پانوراما و طراحی تور مجازی تمامی شرکت ها و محصولات و خدمات آنها می باشد.


 ادامه مطلب

 

با سلام، در مطالب قبلی به شرح مزایای تور مجازی پرداختیم و سعی برآن بود تا شما را با ابعاد مختلف این تکنولوژی آشنا کنیم.

لینک :    مزایای تور مجازی

شاید هم اکنون بسیاری از شما عزیزان دریافت باشید که چرا باید به تور مجازی روی بیاوریم؟ چرا باید از تور مجازی استفاده کنیم و… ولی در این پست قصد داریم به صورت تخصصی روی مقوله های ذکر شده بحث کنیم.

استفاده از تور مجازی و نمایش مجازی دلایل زیادی دارد ولی می توان به دلایل عمده ی زیر اشاره کرد.

toormajazi کاربرد های <a href='/tag%D8%AA%D9%88%D8%B1+%D9%85%D8%AC%D8%A7%D8%B2%DB%8C.php'>تور مجازی</a> | چرا تور مجازی؟


ادامه مطلب
موضوع : | بازدید : | تگ ها : ,
تاريخ : چهارشنبه 20 بهمن 1395 | 8:57 | نویسنده : تور مجازی


 

    فروش عطرهای برتر با ماندگاری بالا در فروشگاه اینترنتی عطر پرشین فیوم.

 www.persianfume.ir

 خرید عطر و ادکلن،خرید عطر مردانه،خرید عطر زنانه  با برترین برند های روز دنیا در فروشگاه عطر پرشین فیوم

مطالعه آخرین مقالات و اخبار دنیای عطر ،تاریخچه عطر،انواع عطر،عطرهای محبوب در فروشگاه عطر پرشین فیوم

عطر و ادکلن مردانه و زنانه اصل / جدیدترین عطر و ادکلن های زنانه و مردانه برند و اورجینال و … عطر و ادکلن پرشین فیوم /قیمت عطر / خرید عطر / فروش عطر / جدیدترین عطر و ادکلن ها.

عطرها از 78 الی 95 درصد الکل طبیعی به علاوه اسانس های روغنی ساخته می شوند.اینکه در هر عطری میزان اسانس روغنی به کار رفته چقدر باشد، اسامی مختلفی به عطرها می دهد که خوب است شما هم با آنها آشنا شوید تا موقع خرید انتخاب دقیق تری داشته باشید.

انواع عطر

* پرفیوم ها: پرفیوم ها بهترین و با دوام ترین نوع رایح ها با 22 درصد اسانس روغنی هستند.

* ادو پرفیوم ها: بعد از پرفیوم ها، اتدوپرفیوم ها قرار می گیرند. این گروه با داشتن 15 الی 22 درصد روغن معطر رتبه دوم را به دست می آورند.

* ادوتویلت ها: این دسته 8 تا 15 درصد اسانس روغنی دارند.

* ادکلن ها: که برای مردان استفاده می شود تنها حدود 4 درصد روغن دارند.

* اوفرش ها: اما رقیق ترین عطرها اصطلاحا ادوفرش نامیده می شوند که 3 درصد اسانس روغنی دارند و به کار آنهایی می آیند که دلشان می خواهد عطرشان بسیار ضعیف و ملایم باشد. هر چقدر میزان اسانس روغنی یک عطر بیشتر باشد قیمتش هم بیشتر و ماندگاری اش زیادتر خواهد بود. برای همین با توجچه به استفاده ای که از عطرتان می کنید یکی از دسته های بالا را انتخاب کنید. معمولا برای مهمانی ها دسته اول و دوم گزینه های بسیار مناسبی هستند، به خصوص آنهایی که دوست ندارند عطرشان را به همراه شان ببرند و مجددا تجدیدش کنند. برای استفاده های روزمره و محیط های کاری، از ادوتویلت ها و ادوفرش ها استفاده کنید که رایحه های رقیق و ملایمی دارند. امروزه ادوپرفیوم ها و ادوتویلت ها، بیشترین تولید خودشان را دارند. چون آدم های امروزی بیشتر از هر چیزی خواستار ماندگاری هستند و هر دو این موارد ماندگاری نسبتا بالایی دارند.صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 صفحه بعد