گردشگری مجازی مقوله ی انکار ناپذیری در دنیای مدرن ماست، زندگی بشر همواره در حال تغییر بوده و هست، اما این تغییرات در دو دهه ی اخیر نمود محسوسی از خود نشان داده و تغییرات زیادی در زندگی بشر در دو دهه ی اخیر اتفاق افتاده است.

131q4upr etourism تور مجازی و گردشگری مجازی | گردشگری مجازی با تور مجازی

گردشگری مجازی با تور مجازی

یکی از تغییراتی که در امور روزمره انشان رخ داده تغییرات اساسی در امر گردشگری است، که گردشگری فیزیکی در حال کم شدن و گردشگری مجازی با تور مجازی از طریق ابزار مدرن در حال افزایش است.

گردشگری مجازی پلان نوپایی است که عمر آن حداکثر به ۲۰ سال میرسد، در گردشگری مجازی افراد تنها باچند کلیک و حرکات موس و… به صورت مجازی از مکانی دیدن می کنند، در تور مجازی ویژگی های ویدئویی، تصویری، صوتی و متنی وجود دارد که باعث مدل سازی فضای حقیقی مورد نظر شده و باعث جذب افراد می شوند.

چندین سال قبل تصویر این امر که انسان بتواند از نقاط دور دست به راحتی و بدون صرف و هزینه بازدید کند تصویر دشواری بود اما هم اکنون انسان قادر است با تور مجازی این امور را به راحتی اجام دهد.

 تور مجازی و گردشگری مجازی | گردشگری مجازی با تور مجازی

تور مجازی و گردشگری مجازی و زیارت مجازی

از جمله مزایای تور مجازی برای کشور می توان به افزایش درآمد ملی، ارتقاء فرهنگی،علمی و…،افزایش دانش کشوری و… اشاره کرد.

برای ذکر مثال هایی از زیارت مجازی و سفر مجازی می توان به زیارت مجازی حرم مطهر امام رضا (ع) که توسط آستان قدس رضوی انجام شده و نیز بزرگ ترین پانورامای دنیا که برای شهر لندن اجرا شده اشاره کرد.

تور مجازی راهکارها و فرصت های زیادی پیش روی ما قرار می دهد، شهرداری ها و دیگر سازمان ها و ارگان ها می توانند زمینه ی جذب توریست و ارز را از طریق بازدید مجازی فراهم کنند،تور مجازی می تواند زیمنه ی اشتغال افراد زیادی را فراهم کند(اشتغال زایی).

لینک :

مزایای تور مجازی برای گردشگری و توریسملینک : زیارت مجازی با تور مجازی

  

هتل داران و بازدید کنندگان گرامی قصد داریم با طرح یک سوال مزایای تور مجازی برای هتل ها را در ذهن شما مجسم کنیم.

hotel apar karvan2 مزایای <a href='/tag%D8%AA%D9%88%D8%B1+%D9%85%D8%AC%D8%A7%D8%B2%DB%8C.php'>تور مجازی</a> برای هتل ها


ادامه مطلب

 

رستوران داران و کاربران گرامی مثل مطلب قبلی ( مزایای تور مجازی برای هتل ها ) قصد داریم با طرح سوال یا سوالاتی مزایای بازدید مجازی برای تالار ها و رستوران ها را در ذهن شما مجسم کنیم تا درک این مزایا برای شما راحت تر باشد.

rest مزایای <a href='/tag%D8%AA%D9%88%D8%B1+%D9%85%D8%AC%D8%A7%D8%B2%DB%8C.php'>تور مجازی</a> برای رستوران ها | مزایای <a href='/tag%D8%AA%D9%88%D8%B1+%D9%85%D8%AC%D8%A7%D8%B2%DB%8C.php'>تور مجازی</a> برای تالار ها


ادامه مطلب

 

مزایای تور مجازی برای خرید و فروش مسکن و ملک:

در مطالب قبلی مزایای تور مجازی برای پیش فروش مسکن و مزایای تور مجازی برای مسکن در حال احداث را ذکر کردیم و در این مقاله می خواهیم مزایای تور مجازی برای خرید و فروش مسکن ( آماده ) را ذکر کنیم .

32 61 home02 مزایای <a href='/tag%D8%AA%D9%88%D8%B1+%D9%85%D8%AC%D8%A7%D8%B2%DB%8C.php'>تور مجازی</a> برای خرید و فروش مسکن | مزایای <a href='/tag%D8%AA%D9%88%D8%B1+%D9%85%D8%AC%D8%A7%D8%B2%DB%8C.php'>تور مجازی</a> در خرید و فروش ملک


ادامه مطلب

 

مزایای تور مجازی برای بیمارستان ها | مزایای تور مجازی برای مراکز درمانی

با یک مقاله و مطلب دیگر در مورد مزایای تور مجازی در خدمت شما عزیزان هستیم

A 6 مزایای <a href='/tag%D8%AA%D9%88%D8%B1+%D9%85%D8%AC%D8%A7%D8%B2%DB%8C.php'>تور مجازی</a> برای بیمارستان ها | مزایای <a href='/tag%D8%AA%D9%88%D8%B1+%D9%85%D8%AC%D8%A7%D8%B2%DB%8C.php'>تور مجازی</a> برای مراکز درمانی


ادامه مطلب

 

مزایای تور مجازی برای دانشگاه ها و مزایای تور مجازی برای موسسات آموزشی :

شرکت سعدی رایانه آماده ی اجرای تور مجازی و بازدید مجازی تمامی دانشگاه ها و موسسات آموزشی می باشد.

تور مجازی اجرا شده هم به صورت آنلاین ( اینترنتی ) و هم به صورت آفلاین ( سی دی و… ) قابل نمایش خواهد بود.

159 مزایای <a href='/tag%D8%AA%D9%88%D8%B1+%D9%85%D8%AC%D8%A7%D8%B2%DB%8C.php'>تور مجازی</a> برای دانشگاه ها | مزایای <a href='/tag%D8%AA%D9%88%D8%B1+%D9%85%D8%AC%D8%A7%D8%B2%DB%8C.php'>تور مجازی</a> برای موسسات آموزشی


ادامه مطلب
موضوع : | بازدید : | تگ ها : ,
تاريخ : چهارشنبه 20 بهمن 1395 | 8:57 | نویسنده : تور مجازی


 

    فروش عطرهای برتر با ماندگاری بالا در فروشگاه اینترنتی عطر پرشین فیوم.

 www.persianfume.ir

 خرید عطر و ادکلن،خرید عطر مردانه،خرید عطر زنانه  با برترین برند های روز دنیا در فروشگاه عطر پرشین فیوم

مطالعه آخرین مقالات و اخبار دنیای عطر ،تاریخچه عطر،انواع عطر،عطرهای محبوب در فروشگاه عطر پرشین فیوم

عطر و ادکلن مردانه و زنانه اصل / جدیدترین عطر و ادکلن های زنانه و مردانه برند و اورجینال و … عطر و ادکلن پرشین فیوم /قیمت عطر / خرید عطر / فروش عطر / جدیدترین عطر و ادکلن ها.

عطرها از 78 الی 95 درصد الکل طبیعی به علاوه اسانس های روغنی ساخته می شوند.اینکه در هر عطری میزان اسانس روغنی به کار رفته چقدر باشد، اسامی مختلفی به عطرها می دهد که خوب است شما هم با آنها آشنا شوید تا موقع خرید انتخاب دقیق تری داشته باشید.

انواع عطر

* پرفیوم ها: پرفیوم ها بهترین و با دوام ترین نوع رایح ها با 22 درصد اسانس روغنی هستند.

* ادو پرفیوم ها: بعد از پرفیوم ها، اتدوپرفیوم ها قرار می گیرند. این گروه با داشتن 15 الی 22 درصد روغن معطر رتبه دوم را به دست می آورند.

* ادوتویلت ها: این دسته 8 تا 15 درصد اسانس روغنی دارند.

* ادکلن ها: که برای مردان استفاده می شود تنها حدود 4 درصد روغن دارند.

* اوفرش ها: اما رقیق ترین عطرها اصطلاحا ادوفرش نامیده می شوند که 3 درصد اسانس روغنی دارند و به کار آنهایی می آیند که دلشان می خواهد عطرشان بسیار ضعیف و ملایم باشد. هر چقدر میزان اسانس روغنی یک عطر بیشتر باشد قیمتش هم بیشتر و ماندگاری اش زیادتر خواهد بود. برای همین با توجچه به استفاده ای که از عطرتان می کنید یکی از دسته های بالا را انتخاب کنید. معمولا برای مهمانی ها دسته اول و دوم گزینه های بسیار مناسبی هستند، به خصوص آنهایی که دوست ندارند عطرشان را به همراه شان ببرند و مجددا تجدیدش کنند. برای استفاده های روزمره و محیط های کاری، از ادوتویلت ها و ادوفرش ها استفاده کنید که رایحه های رقیق و ملایمی دارند. امروزه ادوپرفیوم ها و ادوتویلت ها، بیشترین تولید خودشان را دارند. چون آدم های امروزی بیشتر از هر چیزی خواستار ماندگاری هستند و هر دو این موارد ماندگاری نسبتا بالایی دارند.صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 صفحه بعد