موضوع : مقالات تور مجازی | بازدید : 1176 | تگ ها : واقعیت مجازی,عکاسی 360درجه,آموزش پانوراما,آموزش تور مجازی,حرکت 360درجه
تاريخ : شنبه 18 شهريور 1391 | 20:44 | نویسنده : تور مجازی

عکاسی ۳۶۰ درجه VR در واقع نشان‏دهنده یک تجربه تعاملی است که اجازه می‏دهد بیننده به آزادی و با حرکت ۳۶۰ درجه در هر محور عمودی، افقی و مورب، سوژه متحرک را با هر چرخشی ببیند. این نوع عکاسی به بیننده اجازه می‏دهد در یک محیط مجازی، نقطه موردنظر را از هر زاویه‏ای – چپ، راست، پایین و بالا- مشاهده کند. این عکس‏ها قابلیت بزرگ‏نمایی و کوچک‏نمایی نیز دارند.

about 1 <a href='/tag%D9%88%D8%A7%D9%82%D8%B9%DB%8C%D8%AA+%D9%85%D8%AC%D8%A7%D8%B2%DB%8C.php'>واقعیت مجازی</a> و عکاسی 360 درجه

عکاسی «واقعیت مجازی» نوعی از رسانه ‏های دیجیتال است که به کاربر اجازه می‏دهد تا با عکاسی پانوراما، عکاسی اشیاء (۳۶۰ درجه VR) یا صحنه‏ های روی صفحه نمایش کامپیوتر با استفاده از نرم افزاری که مرورگر یا پخش کننده نامیده می شود، در تعامل باشد. گاهی اوقات از آن به عنوان عکاسی همه جانبه یاد شده که طراحی شده است تا به کاربر احساس وجود و حضور در صحنه دهد.

VR مخفف Virtual Reality (واقعیت مجازی) است. این تکنولوژی یک تصویر عکاسی ‏شده را بر روی یک کره یا مکعب نقشه‏ برداری‏شده مونتاژ می‏کند، به‏طوری که بیننده در نقطه مرکزی تصویر قرار می‏گیرد و برای او این حس ایجاد می‏شود که در میان تصویر قرار گرفته است.

image001 <a href='/tag%D9%88%D8%A7%D9%82%D8%B9%DB%8C%D8%AA+%D9%85%D8%AC%D8%A7%D8%B2%DB%8C.php'>واقعیت مجازی</a> و عکاسی 360 درجه

واقعیت مجازی و عکاسی ۳۶۰ درجه

باتشکر از همکاران گرامی در استودیو کیا هنر به خاطر انتشار این مطلب جالب.

در راستای آموزش پانوراما و آموزش تور مجازی مطالب دیگر سایت ها نیز بر روی خروجی سایت قرار می گیرد.
موضوع : مقالات تور مجازی | بازدید : 1130 | تگ ها : پانوراما,عکاسی پانوراما,تور مجازی,پانورامای محیطی,پانورامای کانونی,
تاريخ : شنبه 18 شهريور 1391 | 20:21 | نویسنده : تور مجازی

عکسها و فیلمها هر قدر هم دقیق و جامع باشند نمیتوانند به انتخاب بیننده باشند. بلکه عکاس تصمیم میگیرد که بیننده چه چیزی را باید ببیند. در پانورامای ۳۶۰ درجه این امکان وجود دارد تا بیننده خود با دوران، جابجایی، جلو بردن و عقب کشیدن دوربین دقیقاً همچون ناظر حاضر در محل، به موضوع نگاه کند و زاویه و فاصله و موقعیت خویش را تعیین کند.
پانوراما یا عکس دیجیتال ۳۶۰ درجه عبارت است از مجموعه عکسهای دیجیتالی که از یک نقطه ثابت در مرکز دایره به سمت بیرون یا از روی محیط یک دایره به سمت مرکز ثابت دایره تهیه گشته و توسط مراحل نرم افزاری خاصی مبدل به پانوراما برای نمایش در وب سایت یا CD های مولتی مدیا میگردد.

همانگونه که ذکر شد پانوراما در دو نوع کلی قابل ارائه میباشد :

نوع اول : پانورامای کانونی

نوع دوم : پانورامای محیطی

در نوع اول پانوراما، یعنی پانورامای کانونی جهت دید پانوراما از بیرون دایره فرضی به سمت مرکز آن میباشد. بنابراین مکان دوربین بر روی محیط دایره حرکت کرده و در یک چرخش کامل حول مرکز دایره عکسهای ی متناسب با شعاع دایره تهیه میشود. در این روش دوربین علاوه بر چرخش حول مرکز دایره تغییر مکان طولی و عرضی نیز دارد. از این نوع پانوراما برای نمایش وجوه مختلف اشیا صنعتی استفاده میشود. با این تکنیک میتوان تمامی وجوه مثلا یک قطعه صنعتی، دستگاه یا کالا و محصول را نمایش داد.
در نوع دوم، دوربین در مرکز دایره بوده و جهت دید آن به سمت بیرون دایره میباشد. بنابراین بر خلاف نوع اول دوربین تغییر مکان طولی و عرضی نداشته و صرفا حول مرکز دایره چرخش میکند. این نوع از پانوراما برای نمایش فضاها و محیط ها کاربرد دارد. بعنوان مثال برای نمایش فضای داخلی یا خارجی یک کارخانه، انبار، آمفی تئاتر و یا نمایشگاه میتوان از این روش استفاده نمود.

با امکانات فوق العاده ای که پانوراما در اختیار مخاطب قرار میدهد، تصور و تجسمی حقیقی و عینی از موضوع در ذهن مخاطب شبیه سازی میشود.

masjed daneshgah azad پانورمای کانونی | پانورامای محیطی

بازدید مجازی از مسجد دانشگاه آزاد

منبع رسمی خبر : ایران ۳۶۰ دات نت ؛ باتشکر

iran360.net <a href='/tag.php'></a> پانورمای کانونی | پانورامای محیطی

پانورامای محیطی

 موضوع : مقالات تور مجازی | بازدید : 980 | تگ ها : تور مجازی،بازدید مجازی،نمایش مجازی،تاریخچه ی تور مجازی
تاريخ : شنبه 18 شهريور 1391 | 20:08 | نویسنده : تور مجازی

در سال ۱۹۹۴ در موزه شهر Dudley Castle انگلستان و با بازسازی تصاویر سه بعدی مربوط به سال ۱۵۵۰ برای اولین بار تور مجازی ایجاد شد. در واقع این تور مجازی شامل یک کامپیوتر تحت کنترل بود که سیستم آن توسط مهندسی بریتانیائی بنام (Colin Johnso) طراحی شده بود. یکی از اولین استفاده کننده گان تور مجازی ملکه الیزابت دوم بود. در هنگامیکه ملکه رسماَ مرکز را افتتاح نمودند بازدید کنندگان خواستار نامگذاری و آموزش فعالیت های تور شدند، که سیستم طراحی شده و روش کار آن، بنام تور مجازی نامگذاری گردید، و در موزه بریتانیا بطور کامل شرح داده شد.
موضوع : مقالات تور مجازی | بازدید : 1030 | تگ ها : تور مجازی
تاريخ : شنبه 18 شهريور 1391 | 20:00 | نویسنده : تور مجازی

تور مجازی یک همانند سازی از موقعیت مد نظر می باشد و معمولا از یکسری تصاویر ویدوئی تشکیل شده است . در تور مجازی ممکن است از امکانات چند منظوره مانند صدا، موزیک ومتن استفاده گردد . گستره ی کاربردی این تکنولوژی نوین به اندازه ای است که بی شک می توان گفت در تمام عرصه هایی که نیاز به جذب مخاطب از طریق عناصر دیداری و شنیداری است، بتوان از آن استفاده نمود.

در یک تقسیم بندی کلی از دیدگاه کاربردی ، می توان از یک تور مجازی برای شناسایی ، معرفی و همچنین راهنمایی مخاطبین تور بهره برد، بطوری که بیننده ، حداکثر احساس نزدیکی و حضور فیزیکی را در مکان هدف ، حس نماید .

toormajazi تور مجازیدر مطالب و مقالات قبلی به شرح مزایای تور مجازی و تعاریف مختلف نمایش مجازی و تور مجازی پرداختیم و تا حدی شما را با ابعاد مختلف تور مجازی آشنا نمودیم.

computerzamin2b انواع نسخه ی <a href='/tag%D8%AA%D9%88%D8%B1+%D9%85%D8%AC%D8%A7%D8%B2%DB%8C.php'>تور مجازی</a> ، <a href='/tag%D8%AA%D9%88%D8%B1+%D9%85%D8%AC%D8%A7%D8%B2%DB%8C.php'>تور مجازی</a> آنلاين | <a href='/tag%D8%AA%D9%88%D8%B1+%D9%85%D8%AC%D8%A7%D8%B2%DB%8C.php'>تور مجازی</a> آفلاين

نمایش تور مجازی به دو صورت آنلاین و آفلاین

هم اکنون قصد داریم تا به یکی از سوالات شما عزیزان در مورد تور مجازی پاسخ دهیم، البته نکته ی قابل ذکر این است که پاسخ این سوال در بسیاری از مقالات و مطالب قبلی آمده است ولی به دلیل حجم بالای سوالات کاربران گرامی در این مورد بر آن شدیم تا دوباره این سوال را مطرح کرده و پاسخ آن را نیز شرح دهیم.

سوال شما عزیزان در مورد انواع نسخه ی تور مجازی است و اینکه آیا میتوان به هر دو صورت آنلاین و آفلاین تور مجازی را نمایش داد یا خیر؟

و

بسیاری از کاربران این سوال را از ما دارند که بعد از عکاسی پانوراما و طراحی و اجرای تور مجازی افراد چگونه می توانند از تور مجازی دیدن کنند؟

پاسخ :

به دو صورت تور مجازی آفلاین و نمایش مجازی آنلاین :

الف) نسخه ی تور مجازی آنلاین که در این پنل تور مجازی اجرا شده در صفحه ای خاص و یا در سایتی مشخص از اینترنت قرار داده می شود و افراد می توانند به صورت ۲۴ ساعته و از تمامی نقاط دنیا تور مجازی اجرا شده را مشاهده فرمایند.

6d9b30fe9da64cd28060ca24cb9441d8 انواع نسخه ی <a href='/tag%D8%AA%D9%88%D8%B1+%D9%85%D8%AC%D8%A7%D8%B2%DB%8C.php'>تور مجازی</a> ، <a href='/tag%D8%AA%D9%88%D8%B1+%D9%85%D8%AC%D8%A7%D8%B2%DB%8C.php'>تور مجازی</a> آنلاين | <a href='/tag%D8%AA%D9%88%D8%B1+%D9%85%D8%AC%D8%A7%D8%B2%DB%8C.php'>تور مجازی</a> آفلاين

ب) نسخه ی تور مجازی آفلاین که در این پنل تور مجازی اجرا شده بر روی سی دی، فلش و..اجرا شده و شما می توانید آنرا به تعداد دلخواه تکثیر کرده و به افراد مختلف ارائه کنید.

1315153039 cd rom انواع نسخه ی <a href='/tag%D8%AA%D9%88%D8%B1+%D9%85%D8%AC%D8%A7%D8%B2%DB%8C.php'>تور مجازی</a> ، <a href='/tag%D8%AA%D9%88%D8%B1+%D9%85%D8%AC%D8%A7%D8%B2%DB%8C.php'>تور مجازی</a> آنلاين | <a href='/tag%D8%AA%D9%88%D8%B1+%D9%85%D8%AC%D8%A7%D8%B2%DB%8C.php'>تور مجازی</a> آفلاينusb flash memory key 300x282 انواع نسخه ی <a href='/tag%D8%AA%D9%88%D8%B1+%D9%85%D8%AC%D8%A7%D8%B2%DB%8C.php'>تور مجازی</a> ، <a href='/tag%D8%AA%D9%88%D8%B1+%D9%85%D8%AC%D8%A7%D8%B2%DB%8C.php'>تور مجازی</a> آنلاين | <a href='/tag%D8%AA%D9%88%D8%B1+%D9%85%D8%AC%D8%A7%D8%B2%DB%8C.php'>تور مجازی</a> آفلاين

تور مجازی آنلاین در بسیاری از موارد به کمک ما می آید تا تبلیغات خود را به صورت انبوه به نمایش در آورده و باعث افزایش اعتبار و رونق کسب و کار خود شویم، لازم به ذکر است که هم اکنون در دنیای مدرن ما استفاده از تور مجازی آفلاین منسوخ است و بسیاری از شرکت ها، سازمان ها و…تور مجازی خود را به صورت آنلاین به نمایش می گذارند ولی در شرایطی که افراد هدف ما به اینترنت و ابزار جدید دسترسی ندارند تور مجازی آفلاین چاره ساز خواهد بودف پس هر دو نسخه ی تور مجازی در جای خود مزایای خاص خود را دارند.

شرکت سعدی رایانه آماده ی  انجام تور مجازی تمامی اماکن می باشد.
تور مجازی به این معنی میباشد که فرد مورد نظر از امکانات و محیط شما دیدن می کند اما به صورت مجازی و از فاصله دور. این دیدار وی به صورت معمولی نیست، در بازدید از مکان شما وی احساس میکند که به صورت واقعی در مکان شما حضور دارد زیرا پروژه به نحوی طراحی می شود که به واقعیت بسیار نزدیک است.چنانکه نام دیگر تورمجازی، واقعیت مجازی است. مزیت مهم و کاربردی طراحی تورمجازی نسبت به تصاویر معمولی این است که کاربر، خود میتواند انتخاب کند که از کجا دیدن کند ولی تمامی نقاط از قبل توسط شخص شما تعین شده اند، به روایتی دیگر شما میتوانید کاربران را محدود کنید که از کجا دیدن کنند و از کجا دیدن نکنند. تور مجازی به معنی نمایش زنده مکان مورد نظر نیست. برای مثال، شما تور مجازی مکان خود را امروز تهیه مینمائید و مشتریان و کاربران برای سالیان سال می توانند آنرا از طریق اینترنت؛ سی دی مالتی مدیا، تبلیغات بیلبوردشهری و.. مشاهده کنند.

مزایای طرحهای اجرا شده توسط سعدی رایانه: رزولوشن تصاویر تا مرز ۵۰۰ مگاپیکسل. امکان ویژه ویدئو پانوراما (تلفیق ویدیوپانوراما و عکاسی پانوراما) مواردی همچون آب نما, فواره, رودخانه, آتش و مشعل و هر عنصر متحرک دیگر می توانند در تورمجازی به صورت واقعی به نمایش گذاشته شود. توضیحات صوتی و تصویری توسط خودتان: ویدیو و صدای شخص شما (صدا در صورت لزوم توسط ما دوبلاژ خواهد شد) یا فرد منتخب شما یکبار برای همیشه ضبط و روی پروژه اجرا میشود و هر کاربری هنگام مشاهده تور مجازی یک انسان واقعی را در حال صحبت کردن درون محیط  طرح می بیند. و…
مزایای تور مجازی و بازدید مجازی: تبلیغ نوین و مدرن، تبلیغ مفید و موثر، افزایش اعتبار و فروش، معرفی خدمات شما به بهترین شکل ممکن و…  

موارد کاربرد تور مجازی: تور مجازی برای تمامی اماکن، قابل اجرا و طراحی می باشد. فقط برای تصویرسازی ذهنی، چند مورد از کاربردهای بازدیدمجازی را نام میبریم:

تورمجازی صنعت خودروسازی جهت تولید آموزش خودرو به مشتریان توسط تصاویر پانوراما

نمایش مجازی رستورانها, کافی شاپ ها و کترینگ ها و تالارهای پذیرائی و خدماتی

تور مجازی دانشگاهها, مؤسسات آموزشی, صنایع نفت و گاز و پتروشیمی

بازدید مجازی اماکن تاریخی, فرهنگی, تفریحی, مذهبی (زیارت مجازی)

نمایش مجازی محصولات شما (عکاسی پانورامای ۳۶۰درجه از اشیاء)

نمایش مجازی کارخانجات و تولیدی ها جهت گزارش خط تولید

نمایش مجازی در صنعت گردشگری و توریسم جهت جذب توریست

تورمجازی نمایشگاهها, کنفرانسها, همایشها و گالریها

تور مجازی هتل ها, هتل آپارتمان ها و مراکز مسافرتی

تور مجازی فرودگاهها، ترمینالها و ایستگاه های قطار

نمایش مجازی استخرها، جکوزی ها، سینماها و تئاترها

نمایش مجازی شرکت های تولیدی، خدماتی و صنعتی

بازدید مجازی فروشگاهها و هایپرمارکتها

تورمجازی بیمارستانها و مراکزدرمانی

تور مجازی موزه ها، پارکها و شهر بازیها

تور مجازی پروژه های عمرانی، ساختمانها, برجهای مسکونی و تجاری حتی قبل از تکمیل جهت پیش فروش و تجسم شرایط آیندۀ قبل از احداث برای مشتریان
موضوع : | بازدید : | تگ ها : ,
تاريخ : چهارشنبه 20 بهمن 1395 | 8:57 | نویسنده : تور مجازی


 

    فروش عطرهای برتر با ماندگاری بالا در فروشگاه اینترنتی عطر پرشین فیوم.

 www.persianfume.ir

 خرید عطر و ادکلن،خرید عطر مردانه،خرید عطر زنانه  با برترین برند های روز دنیا در فروشگاه عطر پرشین فیوم

مطالعه آخرین مقالات و اخبار دنیای عطر ،تاریخچه عطر،انواع عطر،عطرهای محبوب در فروشگاه عطر پرشین فیوم

عطر و ادکلن مردانه و زنانه اصل / جدیدترین عطر و ادکلن های زنانه و مردانه برند و اورجینال و … عطر و ادکلن پرشین فیوم /قیمت عطر / خرید عطر / فروش عطر / جدیدترین عطر و ادکلن ها.

عطرها از 78 الی 95 درصد الکل طبیعی به علاوه اسانس های روغنی ساخته می شوند.اینکه در هر عطری میزان اسانس روغنی به کار رفته چقدر باشد، اسامی مختلفی به عطرها می دهد که خوب است شما هم با آنها آشنا شوید تا موقع خرید انتخاب دقیق تری داشته باشید.

انواع عطر

* پرفیوم ها: پرفیوم ها بهترین و با دوام ترین نوع رایح ها با 22 درصد اسانس روغنی هستند.

* ادو پرفیوم ها: بعد از پرفیوم ها، اتدوپرفیوم ها قرار می گیرند. این گروه با داشتن 15 الی 22 درصد روغن معطر رتبه دوم را به دست می آورند.

* ادوتویلت ها: این دسته 8 تا 15 درصد اسانس روغنی دارند.

* ادکلن ها: که برای مردان استفاده می شود تنها حدود 4 درصد روغن دارند.

* اوفرش ها: اما رقیق ترین عطرها اصطلاحا ادوفرش نامیده می شوند که 3 درصد اسانس روغنی دارند و به کار آنهایی می آیند که دلشان می خواهد عطرشان بسیار ضعیف و ملایم باشد. هر چقدر میزان اسانس روغنی یک عطر بیشتر باشد قیمتش هم بیشتر و ماندگاری اش زیادتر خواهد بود. برای همین با توجچه به استفاده ای که از عطرتان می کنید یکی از دسته های بالا را انتخاب کنید. معمولا برای مهمانی ها دسته اول و دوم گزینه های بسیار مناسبی هستند، به خصوص آنهایی که دوست ندارند عطرشان را به همراه شان ببرند و مجددا تجدیدش کنند. برای استفاده های روزمره و محیط های کاری، از ادوتویلت ها و ادوفرش ها استفاده کنید که رایحه های رقیق و ملایمی دارند. امروزه ادوپرفیوم ها و ادوتویلت ها، بیشترین تولید خودشان را دارند. چون آدم های امروزی بیشتر از هر چیزی خواستار ماندگاری هستند و هر دو این موارد ماندگاری نسبتا بالایی دارند.صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 صفحه بعد